lang-farsi.png پارسی
|
lang-english.png English
|
lang-turki.png Türkçe

درباره شرکت

معرفي شركت
شركت نساجي ساويس دليجان به عنوان يكي از زير مجموعه هاي گروه صنعتي شرق گستر در سال 1389 در شهرك صنعتي دليجان واقع در استان مركزي با هدف توليد انواع الياف مصنوعي ( پلي استر استيپل ) به عنوان جایگزین مناسب الیاف وارداتی و به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور و رونق گرفتن صنایع داخلی پايه گذاري گرديد . پروژه اين شركت در زميني به مساحت 47000 متر مربع و با زيربناي 20000 متر مربع كه شامل ساختمانهاي توليدي و اداري و خدماتي و تأسيساتي و با سرمايه گذاري ارزي 4 ميليون يورو و مبلغ 450 ميليارد ريال سرمايه گذاري ثابت به اتمام رسيد . اين شركت با نصب و راه اندازي ماشين آلات خارجي از شركت Pacefic تحت ليسانس نيومگ آلمان در فاز 1 با ظرفيت 40000 تن در سال ، جهت توليد الياف صنعت نساجي شامل کتان تایپ و هالو با ظرافت هاي 3/1 دنير به بالا راه اندازي گرديد و در طرح توسعه فاز 2 اين شركت جهت توليد الياف با ظرفيت هاي 4 دنير به بالا جهت مصارف فرش ، موكت ، پتو ، كفپوش عايق هاي رطوبتي و صوتي ، راه و ساختمان و سد سازي، مصارف كشاورزي ، ژئوتكستايل، صنايع خودروسازي، كيف و كفش ، فيلتراسيون و صافي با برنامه اي از پيش تنظيم شده و با خريد ماشين آلات از شركت KUM KANG از كره جنوبي در آينده اي نزديك به بهره برداري خواهد رسيد.

نیروی انسانی
در حال حاضر این شرکت با ایجاد 190 فرصت شغلی در سه شیفت کاری در بخشهای تولید،فنی و مهندسی تولید، کنترل و تضمین کیفیت،مالی و حسابداری،فروش وبازاریابی،کارگزینی وانبارداری وبکارگیری نیروهای متخصص مشغول فعالیت میباشد.

کیفیت جهانی
با توجه به اينكه الياف پلي استر كتان تايپ هايتناسيتي و كتان تايپ نرمال به ميزان روز افزون از كشور هاي ديگر جهت مصرف صنايع نساجي وارد مي گردد ، مدیران این شرکت بر آن شدند که با برترين تكنولوژي و با بهره گيري از دانش فني ، تخصص و تجربه متخصصين ، محصولاتي با كيفيت جهاني به بازار عرضه نمایمند.

مشتری مداری
شرکت الیاف ساویس در راستای هدف رقابت پذیر کردن محصولات خود با محصولات خارجی و همچنین رشد پایدار کمی و کیفی همواره سعی کرده با مشتریان خود در تعامل مستقیم باشد و در این مسیر مشتری به عنوان دوست وشریک تجاری شرکت قلمداد میگردد و تامین منافع بلند مدت مشتری به صورت سودآور از جمله اهداف بازاریابی شرکت میباشد.